Fotowoltaika dla firmy

Fotowoltaika dla firm

Instalacja fotowoltaiczna dla FIRMY czy to dobry pomysł?

Odnawialne źródła energii takie jak panele słoneczne to przede wszystkim ogromne korzyści finansowe.

Ceny energii elektrycznej w Polsce stale rosną a obecnie  już nie „zerowa” pozycja opłaty mocowej nabrała wartości i wcale nie małej.

Przedsiębiorcy mają teraz nie lada problem ponieważ w większości firm opłaty za prąd to 1/5 i więcej kosztów które muszą ponosić co miesiąc.

Dlaczego więc nie uniezależnić się od cen za energię elektryczną i produkować ją na własne potrzeby?

VAT i koszty uzyskania przychodu

Fotowoltaika dla firm w Polsce objęta jest stawką VAT w wysokości 23%. Wszelkie wydatki związane z montażem są kosztami uzyskania przychodu dla przedsiębiorcy co za tym idzie można je odliczyć od VATu

Nie można tez zapominać o tym że jest to inwestycja w przyszłość. Niezależnie od tego w jakiej branży jest przedsiębiorca to energia elektryczna jest zawsze potrzebna.

Finansowanie instalacji fotowoltaicznej

Decyzja o montażu instalacji w naszej firmie jest jedną z trudniejszych ponieważ już na samym początku czekają nas spore wydatki. 

Jak możemy zmniejszyć odczuwalne skutki takiej inwestycji? 

Jest kilka możliwości:

  • własne środki finansowe
  • kredyt dla firm
  • wszelkiego rodzaju dotacje oraz niskooprocentowane pożyczki
  • leasing

Obecnie najpopularniejszym i najchętniej wybieranymi są wszelkiego rodzaju dotacje pochodzące z programów rządu lub też Unii Europejskiej. Dofinansowanie powoduje to że na starcie mamy niskie koszty zobowiązania a czasem częściowe umorzenie naszych zobowiązań.

 

fotowoltaika-dla-firmy-Warszawa

Ekologia

Instalacja fotowoltaiczna już od pierwszych dni działania daje nam korzyści takie jak:

  • niezależność energetyczna
  • lepsze planowanie budżetu i cenami energii elektrycznej
  • jesteśmy eko

Fotowoltaika dla firmy – Warszawa

Jeśli jesteś przedsiębiorcą i szukasz sposobu na zwiększenie efektywności swojej firmy oraz redukcję kosztów, to mamy dla Ciebie idealne rozwiązanie – jest nim fotowoltaika dla firm. Nasze instalacje pozwalają na wykorzystanie energii słonecznej do produkcji prądu, co pozwala na znaczne oszczędności na rachunkach za prąd, a jednocześnie jest przyjazne dla środowiska. Spraw, aby Twoja firma nie tylko zaczęła mniej wydawać, ale też zyskała w oczach klientów jako proekologiczna i odpowiedzialna społecznie. Teraz jest to ogromnym atutem i często też argumentem do rozpoczęcia bardzo korzystnej współpracy biznesowej.

Dlaczego warto zainwestować w fotowoltaikę dla firm?

Fotowoltaika dla firm to inwestycja w przyszłość. Coraz więcej przedsiębiorstw zdaje sobie sprawę z konieczności działania na rzecz ochrony środowiska i wykorzystania odnawialnych źródeł energii. Dzięki instalacjom fotowoltaicznym, Twoja firma będzie mogła włączyć się w tę tendencję, przyczynić się do ochrony środowiska i jednocześnie zwiększyć swoją efektywność poprzez oszczędności na rachunkach za prąd. Jak widzisz, korzyści – i to wszechstronnych – jest naprawdę sporo.

Nasze instalacje fotowoltaiczne są wykonane z najwyższej jakości materiałów oraz komponentów, dzięki czemu są trwałe i niezawodne. Są także proste w obsłudze, a my dbamy o to, aby zostały solidnie zamontowane. Świadczymy nie tylko usługi transportowe i montażowe, ale też serwisowe – zachęcamy do zapoznania się także z tą ofertą.

Zamów fotowoltaikę dla firm

Nie tylko oszczędności na rachunkach za prąd są ważne, ale także wizerunek Twojej firmy. Instalacja fotowoltaiki to krok w kierunku ochrony środowiska, ale także pokazanie, że Twoja firma jest odpowiedzialna i przywiązuje wagę do zrównoważonego rozwoju.

Jeśli jesteś zainteresowany instalacjami fotowoltaicznymi dla swojej firmy, skontaktuj się z nami już dziś. Z przyjemnością pomożemy Ci wybrać odpowiednią instalację i dostarczymy ją do Ciebie. Nie czekaj, zacznij korzystać z odnawialnych źródeł energii już dziś i ciesz się nowym standardem pracy.

nadal masz wątpliwości? zadzwoń do nas! odpowiemy na wszystkie pytania!

Zadzwoń teraz!

727 709 727

zostaw nam do siebie kontakt, oddzwonimy!